Zakwaterowanie i wyzywienie

BAZA NURKOWA


Zakwaterowanie

Drewniane domki z dwoma osobnymi dwuosobowymi sypialniami
Baza znajduje się nad jaskinią. W skład bazy jest kilka drewnianych domków mieszkalnych z węzłem sanitarnym, każdy domek składa się z 2 osobnych sypialni dwuosobowych. W pokojach jest pościel, ręczniki, pokoje są ogrzewane i jest ciepło nawet w bardzo siarczyste mrozy.
Obiekt jest przygotowany do przyjęcia 20 osób jednocześnie. Ponadto jest budynek bazy, pokoje służbowe, pokój dzienny z kuchnią (sala odpraw, wykładów – jest WiFi).
  • 20 osób jednocześnie
  • Twinsety 12l, 15l, 16l
  • Butle Sidemount 12l, 16l
  • Stage stalowe 12l
  • Butle do rebreatherów
  • Kompresory Coltri powietrze i Nitrox

Pomieszczenie do przygotowania sprzętu i przebierania się, obok jest ogrzewana suszarnia i kotłownia , całość zamykana i pilnowana. W bazie są dostępne Twinsety ( 12l, 15l, 16l ), butle Sidemount ( 12l, 16l), Stage stalowe ( 12l), butle do rebreatherów. Z gazów jest powietrze i Nitrox. Osobno jest kompresorownia przy zejściu na stok, posiadają dwa kompresory Coltri. Do Jaskini schodzi się po drewnianych schodkach po zboczu do otworu wejściowego pod ziemię. Dalej drewniane i metalowe schody i drabinki, prowadzą do platformy. Całość oświetlona, ale warto zabierać czołówkę ponieważ w przypadku braku prądu, trudno korzystać z szybko nagrzewających się świateł nurkowych
Na platformie montuje się sprzęt, z platformy jest zejście po metalowych schodkach do oczka wodnego. Do jaskini schodzimy ubrani w kombinezonach, (ubieramy się w budynku na górze). Balast wydawany jest przy kompresorowni (3-4 szt.), znosicie balast sami przed pierwszym i wnosicie po ostatnim nurkowaniem. Butle znoszą Wam tragarze w ciągu 3 dni nurkowych. Sprzęt lekki znosicie samodzielnie, czyli AO, płyty, worki, światło itp., dlatego trzeba zabrać worek jaskiniowy, do transportu własnych rzeczy. Na miejscu są worki, ale w różnym stanie.

ORDA CAVE EUROPA

adres:
ul. Kapelanka 1A
30-347 Krakow, Poland
+48 12 266 02 02
+48 501 770 995

Info:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Deutsch, Englisch: Alexander; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Englisch, Russisch: Karina +4850170995; Whats app, Ist; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Englisch, Italienisch, Französisch, Spanisch: Justyna +48508277778, Whats app; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instructor support and courses: Artem Kirillov
Tours and service, transfers Moscow – Sergey Kovale (English, French, Espaniol, Italia, German, Polsih)
Service in the base - Volodia (Russian)
Owner of the Base – Andrey Gorbunov (English, Russian)
Media press – Andrey Gorbunov, Pavel LApshin